Αρχική > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ > ΔΙΕΘΝΗ > Απίστευτο ντεμπούτο Μανωλά: Έβαλε πέντε γκολ με τον Πανναξιακό, αγωνιζόμενος ως φορ! (video)

Ο Κώστας Μανωλάς έκανε ονειρεμένο ντεμπούτο με τη φανέλα του Πανναξιακού, καθώς βρήκε δίχτυα πέντε φορές.

Πανναξιακός και Μαρπησσαϊκός (Πάρος) έδωσαν μάχη στη Νάξο, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων. Ο Κώστας Μανωλάς είναι αναμφίβολα το πρόσωπο του αγώνα καθώς με πέντε προσωπικά του γκολ, οι γηπεδούχοι κερδίζουν στο ημίχρονο με 9-1!

Ο 33χρονος στόπερ αγωνίστηκε στη θέση του φορ και έκανε τρομερά πράγματα. Μέσα σε μόλις 34 λεπτά που αγωνίστηκε, κατάφερε να σκοράρει όλα αυτά τα γκολ. Μετά από αυτό το χρονικό διάστημα, έγινε αλλαγή.